Modern Olarak Silikon Cephe Sistemi

Vizyonunu her geçen gün genişleten 2003 yılı sonlarında 20 yıllık tecrübeyle halen devam eden firma üretim kapasiteli bir yapıya sahiptir. Yaptığı projelerle dikkatleri üstüne toplayan firmanın cephe sistemleri projeleri dikkatleri üzerine toplamıştır.

 

Cephe Giydirmesi Nedir?

 

Cephe giydirmeleri binaya estetik değerler katan standart inşaat uygulamalarından daha çok yaşam mekanları olarak değer katan mimari çözümlerle ve uygulama teknikleri ile hassas bir yapı modeline sahiptir. Silikon cephe yapımında ana veya ara elemanlar işlerini titiz bir şekilde yapmaktalar ve iş inceliklerine oldukça dikkat etmektedirler. Geliştirdikleri kalite ve iş esasları tercih sebebi olmalarında etkin rol oynamaktadır.

 

Silikon Cephe Nasıl Yapılır?

 

Yaşam tercihleri için farklı renkler ve kataloglarla kullanışlı tasarımlar yapan firma kullanışlı malzeme seçimi ve hizmet kalitesiyle öne çıkmaktadır. Teknik donanım ve bireysel olarak hizmet vermesi ile projeleri gerçeğe dönüştürürken titiz bir çalışma ile modern yapılara strüktüel silikon cephe vasıtasıyla cam yüzeylerin yoğun olarak görüldüğü dışarıdan taşıyıcı olarak görünen maksimum mekaniklerin gizlendiği sistemler için ideal kullanımdır.

 

Modern yapılara modern çözüm üreten firmada imalat ve montaj kadrosu ile yapı sektörünün hizmetindedir. Camları bouding silikonunu ile yapıştırılarak kaset profillerine yapıştırılan sonrasında da taşıyıcı sisteme tespitlenerek uygulama işlemi tamamlanmaktadır. Böylece birleşim noktalarında bulunan epdm fitilleri ile ısı köprüsü olarak milimize edilmektedir.

 

Yapım Aşamaları

 

Kiriş, kolon, döşeme ve mekanik aksamla görünen yüzeylerin oluşturduğu Spandral bölgeler için emaye olarak boyalı kompozit paneleler tercih edilmektedir. Açılan kanatlar açılmadığı sürece dışarıdan belli olmayan kanatlar gizli bir şekilde kanat olarak anılmaktadır. Dışa açılır bir şekilde tercih sistemine göre dahil edilir ve kontrollü olarak motor mekanizması kullanılır. Daha sonra kanatlar açılır kapanır şekilde otomatik olarak geliştirilir.

 

Güneş ve ısı kontrolü de yapıldıktan sonra mimari cam tercihi ile ortaya çıkar ve iklimlendirmek için dış mekandaki sesler az seviyeye indirilerek silikon cephe yapılan cam kombinasyonu için akustik cam seçimi de dahil edilerek ilk seviyedeki gibi yaşam konforu elde edilebilir. Temizlik harici olarak silikon cephe ekstra bakım gerektirmez. Uzun yıllar boyunca sağlam kalır.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir