Sıcaklardan Kavrulanlara, “Bu Yaz Hiç mi Esmeyecek?” Diye Soranlara Serinlik Verecek Müjdeli Haber Geldi!

Yaz mevsimini sevenler 2023 sıcaklarından sonra bin pişman! Perde sallanmıyor, dedikleri kavurucu sıcakları yaşıyoruz. Ne tatil yapmak ne de tatilde çalışmak keyifli oluyor… Peki, bu aşırı sıcaklar ne zaman bitecek, diye soranlara müjdeli haber geldi.

Ülkemizin dört bir yanında hüküm süren ‘meşhur’ Eyyamı Batur sıcakları, herkesi etkisi altına alıyor. Havanın nemli olması, hem gündüz hem de gece saatlerinde nefes almayı zorlaştırıyor. Bu durum, insanların yaşam kalitesini olumsuz etkileyerek, günlük aktivitelerini gerçekleştirmelerini zorlaştırıyor.

Bu sıcaklar, herkesin hayatını olumsuz yönde etkileyen bir durum haline geldi.

İnsanların yaşam kalitesini olumsuz etkileyerek, günlük aktivitelerini gerçekleştirmelerini zorlaştırıyor. Bu sıcaklar, herkesin hayatını olumsuz yönde etkileyen bir durum yarattı.

Neyse ki pek yakında bu derdi de üstümüzden atacağız. Havalar ne zaman serinleyecek, diye bıkkınlıkla bekleyenlere güzel haberi Kerem Ökten verdi.

Ökten, “Türkiye’ye önümüzdeki dönemde başka bir sıcak atağı beklenmiyor” müjdesini verdi.

Sıcak havadan kurtuluyoruz; serin, yağışlı ve ılık bir yaza merhaba, diyoruz!

İşte o tweet:

“Yaz hemen bitmesin ama…” diyenler içinse bir güzel haber daha: “Bitmeyecek. Sadece normallere dönüyoruz. Deniz keyfine devam…”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx