Açtı Ağzını Yumdu Gözünü: Mehmet Aslantuğ’un ‘Yeni Aşk’ İddialarına Verdiği Yanıt Gündem Oldu

Mehmet Aslantuğ, 27 yıllık birlikteliğini Mayıs ayında Arzum Onan ile sonlandırdıktan sonra, ismi yeniden aşk dedikodularına karıştı. Aslantuğ, bu iddialara karşı sessizliğini sosyal medya üzerinden yaptığı bir paylaşımla bozdu. Kendisini gündemin odağına taşıyan bu iddialara karşı, sosyal medya aracılığıyla bir yanıt vererek duruma açıklık getirdi.

27 yıllık evliliğini Arzum Onan ile Mayıs ayında sonlandıran Mehmet Aslantuğ, aşk iddialarıyla yeniden gündeme taşındı. Aslantuğ, iddialara sosyal medya üzerinden yanıt verdi.

Pınar Şipaloğlu adlı kadının Aslantuğ’un yeni sevgilisi olduğu iddiası ortaya atılmıştı. Şipaloğlu, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla “Duyduğunuz dedikodular asılsız değildir” ifadesini kullanmıştı.

Ünlü oyuncu Mehmet Aslantuğ, 27 yıllık eşi Arzu Onan ile olan evliliğini 29 Mayıs’ta tek celsede sonlandırdı. Aslantuğ, yakın zamanda bir video yayınlayarak, evliliğinin sona ermesinin ihanet sebebiyle olmadığını belirtti.

Ancak, Aslantuğ’un Bozcaada’da tanıştığı Pınar Şipaloğlu ile romantik bir ilişkisi olduğu iddia edildi.

Aslantuğ, kendisi hakkında çıkan bu dedikodulara, “Yine hiç tanımadığım bir kadın” diyerek yanıt verdi.

‘Ne kadar aşık bir adamım, değil mi? Gülüp mü ağlamalıyım, bilemiyorum. Yine hiç tanımadığım bir kadınla ilgili yalanlar… Neden haber yapmadan önce bana sormuyorsunuz? Sonra ‘neden açıklama yapıyorsun?’ diye soruyorlar. Bu ne biçim bir iş etiği? Neden arayıp sormuyorsunuz?’

İşte o yazı:

Öte yandan, Aslantuğ, geçen hafta Instagram hesabından bir video paylaşarak, boşanma kararını isteyen tarafın kendisi olmadığını ifade etmişti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx