Alman medikal devi Wirthwein Medical, Koç Grubu ile işbirliği yapıyor

Wirthwein Medical ve Türkiye Koç Holding’in tıbbi bölümü gelecekte işbirliği yapacak.

Koç Holding’in medikal bölümleri ile Wirthwein arasında imzalanan Mutabakat Zaptı (MOU), tıbbi teknoloji pazarında iş birliği kurmayı amaçlıyor. Satış direktörü, “Wim Ject şırınga sistemleri için Türkiye ve Orta Doğu’da iş birliği başlayacak” dedi

YENİ NESİL ŞIRINGA SİSTEMİ
Thomas Kraus. Wim Ject, yüksek performanslı cam değiştirme plastik siklo-olefin kopolimerinden (COC) yapılmış, yüksek kaliteli, steril ve önceden doldurulabilir bir şırınga sistemidir. İsteğe bağlı olarak geri döndürmez kilit ve piston koluyla birlikte bir şırıngadan oluşan komple sistem, küvet-yuva ambalajında, steril ve doluma hazır olarak müşterilere teslim edilir.

Wirthwein ayrıca Çerkezköy’deki Farel Plastik’in yüzde 70’ine sahiptir. Şirket, Ev Aletleri ve Mobilite iş alanlarına yönelik enjeksiyon kalıplama bileşenleri üretmek için en son teknolojiye sahip üretim süreçlerini kullanıyor ve artık tamamen Wirthwein Grubuna entegre oldu.

Mutabakat Zaptı’nda her iki şirketin tıbbi bileşen ve sistem üretimi alanında iş birliğini yoğunlaştırma isteği de belirtildi.

patronlardunyasi.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx