Binance Lauchpool’daki Altcoin, Piyasalarda! 40x Yaptı

Dünyanın en büyük kripto para borsası Binance, Launchpool girişimine bir proje daha eklemişti. Yani ön satış süreci başlatmıştı. Borsa, merkezi olmayan oyun projesi Endurance’ın yerel tokeni olan Fusionist (ACE)’i tanıtmıştı. Şimdi ise altcoin, piyasalara girdi. ACE, piyasalara girmesiyle birçok borsada listelendi. Ayrıca ön satış fiyatıyla şimdiki piyasa fiyatı arasındaki fark, dikkat çekti. İşte detaylar…

Binance’in ön satışını yaptığı altcoin, piyasaya yükselişle girdi

Kriptokoin.com olarak da bildirdiğimiz gibi Binance, yeni bir Launchpool projesini açıklamıştı. Bu hamle piyasada önemli bir ilgi uyandırdı ve ön satış süreci geçtiğimiz hafta tamamlandı. Ön satışta ACE 0,3571 dolardan giriş yapmıştı. Ancak bugün, 40x’lik kayda değer bir artışla 14,85 dolara ulaştı. ACE hafif bir geri çekilme yaşasa da şu anda 14 dolardan işlem görüyor. Özellikle ACE için ön satış yapılmaması nedeniyle kesin lansman fiyatı açıklanmadı.

Bu sırada 18 Aralık’ta Güney Kore’nin önde gelen kripto para borsalarından Bithumb, ACE ile ilgili önemli bir duyuru yaptı. Platform, ACE (Fusionist) ticaret çiftini Kore Wonu’na karşı listeleme planlarını açıkladı. ACE yüklemelerinin 18 Aralık 2023’te saat 15.00’te başlaması beklenirken, ticaret ve para çekme işlemlerinin spesifik başlangıç zamanı henüz belirlenmedi. Eş zamanlı olarak Bitget, Fusionist’i (ACE) hem İnovasyon Bölgesi’nde hem de GameFi Bölgesi’nde listeleme kararını açıkladı. Şu an itibariyle mevduat kanalı açık olup, yeterli likidite sağlandıktan sonra alım satım kanalı aktif hale gelecektir. Bitget’in bu hamlesi, ACE’nin küresel erişimini daha da genişletiyor.

Stake bilgisi: ACE’te son durum nedir?

18 Aralık tarihli piyasa verileri, Fusionist’in (ACE) 10 doların üzerinde işlem görmeye başladığını ve şu anda 10,56 dolardan fiyatlandırıldığını gösterdi. Bu fiyat hareketi, ACE’nin Binance’in Launchpool’unda listelenmesinin ardından ticaret camiasının dinamik tepkisini ve ilgisini yansıtıyor. 18 Aralık, ACE için staking madenciliği aşamasının sona erdiğini ve saat 14:00’te çevrimiçi ticaretin önünü açtığını gösterdi. Ayrıca on chain analist “ai_9684xtpa” tarafından bildirildiği üzere Binance, 13,57 milyon BNB ve 1,35 milyar FDUSD taahhüdü ile toplam 4,55 milyar dolarlık etkileyici bir katılımla önemli bir katılım gördü.

Bu arada OKX, toplam 220 milyon dolar tutarında 4.079 BTC ve 990.000 OKB stake rakamlarını bildirdi. Sonuç olarak ACE’nin Binance’in Launchpool’unda başarılı bir şekilde piyasaya sürülmesi ve ardından küresel borsalarda listelenmesi, kripto para birimi alanında merkezi olmayan oyun projelerinin artan öneminin altını çiziyor. Piyasa gelişmeye devam ettikçe ACE’nin performansı hem yatırımcılar hem de meraklılar tarafından yakından izlenecek.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook’ta ve Instagram’da takip edin. Telegram ve Youtube kanalımıza katılın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir