DeAndre Yedlin Ortaya Çıkardı: Lionel Messi’den İmza Törenine Katılmak İsteyen Campana’ya Büyük Jest

Futbol dünyasının süper yıldızı Lionel Messi, saha dışında da kalbinin büyüklüğünü göstermeye devam ediyor. Bu seferki jesti, takım arkadaşı Leonardo Campana’ya oldu. Bir dönem ülkemizde Galatasaray forması giyen Inter Miami’nin sağ beki DeAndre Yedlin, Messi’nin takımın WhatsApp grubunda paylaştığı mesajı açıkladı.

Arjantinli yıldız, pazar günü kendisini Inter Miami’ye bağlayan sözleşmeye imzayı attı

Sportico muhabiri Kurt Badenhausen’un haberine göre, dünyaca ünlü futbolcu David Beckham’ın sahibi olduğu Inter Miami’nin Messi’ye iki yıl için ödeyeceği maaş, 150 milyon dolar. 36 yaşındaki futbolcu, maaşının yanı sıra reklam ve forma satışlarından da önemli bir gelir elde edecek.

İmza töreni yoğun ilgi gördü

DRV PNK Stadyumu’nda gerçekleştirilen etkinlikte yıldız isim, Inter Miami taraftarlarıyla ilk kez bir araya geldi. Messi’nin bu yeni macerası, tüm futbol dünyasında büyük bir heyecan yarattı ve bu etkinlik, taraftarların ve medyanın yoğun ilgisini çekti.

Inter Miami futbolcuları bile bilet bulmakta zorluk yaşadı

Takımın genç forveti Campana, futbol efsanesinin törenini kaçırmamak için bilet arayışına girişti. 22 yaşındaki forvet, bu durumunu Inter Miami’nin resmi WhatsApp grubunda dile getirerek bilet talebinde bulundu. Messi gibi bir takım arkadaşına sahip olduğu için şanslıydı; çünkü Messi, takım arkadaşının bu talebine hızla yanıt vererek, onun bu özel etkinliği kaçırmasına izin vermedi.

Campana’nın imdadına yetişen Messi oldu

DeAndre Yedlin, gazetecilere verdiği röportajda yaşanılanları şu sözlerle anlattı: 

‘Pazar günü Campana bilet arıyordu ve gruba mesaj attı. Messi’nin grupta olup olmadığını bile bilmiyordum. Ama Messi hemen cevap verdi ve, ‘Kaç tane bilete ihtiyacın var?’ yazdı. Hem de anında. Bunu görünce, ‘Vay canına!’ dedim. Ne demek istediğimi anladınız. Daha sadece üç gündür birbirlerini tanıyorlar.’

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx