Ortalık Karıştı: Aleyna Tilki Hakkında Çıkan “Oteli Kabul Etmedi, Özel Ev İstedi” İddialarına Yanıt Verdi

Müzik sektöründe yaşadığı zorlukları anlatan bir video çeken Aleyna Tilki, videonun sonundaki hareketleri ve cümleleri ile gündeme gelmişti. Tilki’nin iddialarına menajerinden cevap gecikmemişti. Aleyna Tilki ise bu iddiaları yanıtsız bırakmadı. Ortalık iyice savaş alanına döndü!

Detaylar ??

Kaynak: https://10haber.net/2023/12/08/hedeft…

“O Sen Olsan Bari” şarkısıyla hayatımızda bomba gibi bir etki bırakan Aleyna Tilki, o günden bu yana magazin gündeminde sık sık yer alan isimlerden biri.

Aleyna Tilki, geçtiğimiz gün bir video paylaşarak sektörde yaşadığı zorluklardan bahsetmişti.

Genç sanatçı, “Bu sektörü domine eden insan sayısı çok az. Birçoğu da omurgasız. İş dünyasında her şey çetin olabilir ama benim ölmemi istemeleri normal mi mesela?” açıklamalarıyla gündeme gelmişti.

Aleyna Tilki’nin iddialarından sonra ortalık iyice karıştı ve iddialara dair ilk açıklama Yıldız Tilbe ve Hadise gibi ünlü isimlerin de menajerliğini yapan Haluk Şentürk’ten gelmişti.

Biz “neler oluyor?” derken bir bomba da Uğur Bayhan’dan geldi ve Aleyna Tilki’nin turnede otel yerine kiralık ev istediğini söyledi.

Müge Dağıstanlı’nın organizasyon şirketi sahibi Uğur Bayhan’dan edindiği bilgiler doğrultusunda, menajer Haluk Şentürk’ün Aleyna Tilki’nin 18 Avrupa kentini kapsayan turneye katılması için araya girdiği fakat kadrodaki tüm diğer sanatçılar otelde kalırken Aleyna’nın kendine özel ev istediği öğrenilmişti.

Aleyna Tilki ise bu iddialara karşı cevapsız kalmadı ve sosyal medya hesabı üzerinden dikkat çeken açıklamalarda bulundu.

İddiaların hepsini yalanlayarak uçak masraflarını düşürmek istediğini ve trenle gidip gelebileceğini söylediğini açıkladı.

“Artık daha yeni bir versiyonumda olduğum için her şeyi anlıyorum” diyen Aleyna Tilki, sektörle ilgili içindeki tüm zehri kustu desek yeridir…

Karşı cevap gelir mi bilmiyoruz ama işlerin burada bitmeyeceği kesin. Sizce bu olayda kim haklı? Yorumlarda buluşalım!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir